O nas

Bez względu na to, dokąd się wybierasz i jaką przygodę chcesz przeżyć, firma Yakima zatroszczy się o Ciebie, Twoich przyjaciół i cały Wasz sprzęt, abyście Wy mogli skupić się na tym, co najważniejsze - na gromadzeniu wrażeń i zdobywaniu wspomnień, które pozostaną z Wami na lata.

Nasze przesłanie

W firmie Yakima wierzymy, że naszym powołaniem jest umożliwić Ci - wraz z przyjaciółmi, rodziną i całym ekwipunkiem - dotrzeć tam, dokąd się wybierasz po to, by oddać się ulubionym rodzajom aktywności.

Nie ma znaczenia, czy akurat wybierasz się na kemping , aby pojeździć na rowerze , zaszaleć na wodzie lub na ośnieżonym stoku, czy może chcesz po prostu zabrać rodzinę na wakacyjną wyprawę. Firma Yakima uważa, że każda życiowa przygoda, niezależnie od tego, gdzie się przydarzy, jest źródłem wspólnych wrażeń i wspomnień dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Kiedy już droga poprowadzi Cię z powrotem do domu, wspomnienia i więzi nawiązane z przyjaciółmi i członkami rodziny pozostaną a Wami na długo. Firma Yakima zajmie się całym Twoim sprzętem, bo przecież mamy bagażniki dachowe Yakima , systemy LockNLoad, mamy też boxy dachowe .

Nasze wartości

Wierzymy, że naszym powołaniem jest umożliwić Ci - wraz z przyjaciółmi, rodziną i całym ekwipunkiem - dotrzeć tam, dokąd się wybierasz po to, by oddać się ulubionym rodzajom aktywności. Firma Yakima zajmie się całym Twoim sprzętem i zwolni miejsce wewnątrz auta, dzięki czemu zabierzesz więcej przyjaciół, a to oznacza więcej przeżyć i wspomnień.

KONCEPCJA PRODUKTU

Podczas projektowania nowego produktu, pierwszą kwestią jaką bierzemy pod uwagę są ludzie, którzy będą z tego produktu korzystać. Rozważamy wyzwania, z jakimi przyjdzie się tym ludziom zmierzyć, gdy będą próbować przewieźć swój ulubiony sprzęt i skupiamy się na zaprojektowaniu dla nich specjalnych, innowacyjnych rozwiązań. Takie podejście sprawia, że produkty firmy Yakima są intuicyjne w obsłudze, długotrwałe i łatwe w użytkowaniu.

Dowiedz się więcej

Zaopatrz się w produkt Yakima i zabierz więcej przyjaciół

W firmie Yakima projektujemy, budujemy, testujemy i dopracowujemy każdy produkt od początku do końca. Dlatego możemy sobie pozwolić, aby każdy z naszych produktów objąć 5-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej >