Koncepcja produktu

Z myślą o Twoich przygodach

Podczas projektowania nowego produktu, pierwszą kwestią jaką bierzemy pod uwagę są ludzie, którzy będą z tego produktu korzystać. Rozważamy wyzwania, z jakimi przyjdzie się tym ludziom zmierzyć, gdy będą próbować przewieźć swój ulubiony sprzęt i skupiamy się na zaprojektowaniu dla nich specjalnych, innowacyjnych rozwiązań. Takie podejście sprawia, że produkty firmy Yakima są intuicyjne w obsłudze, długotrwałe i łatwe w użytkowaniu.

Gotowy na każdą przygodę

Od ponad 35 lat nasz wyspecjalizowany zespół jest zaangażowany w opracowanie wzorów dopasowanych do wszystkich kształtów, marek i rozmiarów pojazdów, dzięki czemu możemy dostarczyć odpowiedni bagażnik dla niemalże każdego auta, jakie porusza się po drogach. Sprawdź naszą  wyszukiwarkę pojazdów,  która pomoże Ci znaleźć idealny bagażnik dachowy dla Twojego auta.

Choć zaprojektowanie doskonałego bagażnika jest ważne, to jego zbudowanie jest odrębnym zadaniem. Dlatego nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie-projektanci łączą swą kreatywność z latami doświadczeń w produkcji oraz ekspercką wiedzą na temat materiałów, co zapewnia naszym produktom funkcjonalność i dzięki czemu możemy zagwarantować najdłuższy na rynku okres ich eksploatacji.

Wypróbowany, sprawdzony, precyzyjny

Po zbudowaniu tego bagażnika dachowego, naprawdę daliśmy mu popalić podczas testów i teraz możemy stwierdzić, że wytrzyma wszystko, co są w stanie wymyślić nasi przyjaciele.

Od pokrytych śniegiem przełęczy górskich po nieutwardzone drogi w najbardziej odległych zakątkach, przetestowaliśmy i skorygowaliśmy każdy z bagażników dachowych Yakima w taki sposób, aby potrafił wytrzymać naprawdę długo. I dlatego możemy udzielić na wszystkie nasze bagażniki dachowe, uchwyty na narty, boxy dachowe i inne produkty 5-letniej gwarancji.