Bagażniki dachowe

Załaduj sprzęt na zewnątrz auta a do środka zaproś przyjaciół

Znajdź odpowiedni bagażnik dachowy dla swojego auta

Samochodowe bagażniki dachowe: przewieź jeszcze więcej swojego sprzętu

Bagażniki dachowe Yakima dają możliwość efektywnego wykorzystania miejsca, które inaczej pozostałoby niewykorzystane. Nasze systemy bagażników dachowych oferują bazę do indywidualnej aranżacji miejsca na dachu pojazdu, dzięki czemu możesz zabrać z sobą więcej bagażu. Zapewniają również więcej miejsca we wnętrzu samochodu, co z kolei pozwoli ci zabrać więcej przyjaciół na wakacyjny wypad, czy jednodniową wycieczkę. W naszej witrynie internetowej znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba, aby wziąć z sobą w podróż możliwie jak najwięcej sprzętu. Są tutaj informacje o różnych rodzajach bagażników i boxów dachowych, bagażników rowerowych, uchwytów na narty i deski snowboardowe, bagażników do transportu kajaków i wielu innych rozwiązań.

LOCKNLOAD

Dla samochodów z napędem na cztery koła, pojazdów typu SUV i innych wehikułów przygód

Potrzebny Ci system bagażnika dachowego, na którym nieprawdę możesz polegać. Produkt ten został zaprojektowany od podstaw jako rozwiązanie przeznaczone dla aut z napędem 4×4, samochodów turystycznych i firmowych.

Dowiedz się więcej

SYSTEMY LOCKNLOAD

Platforma i poprzeczki systemu LockNLoad firmy Yakima to najmocniejsze i najcichsze bagażniki dachowe do pracy w trudnych warunkach, jakie dostępne są na rynku. Sprawdź nasze aerodynamiczne, trwałe i mocne systemy bagażników dachowych z wbudowanym otwieraczem do butelek.

Yakima

Najlepszy na świecie system bagażników  dachowych, przygotowany z myślą o entuzjastach motoryzacji, którzy nie chcą iść na kompromis w zakresie jakości wzornictwa i efektywności produktów, z których korzystają. Dowiedz się więcej

Bagażniki dachowe Yakima

Bagażniki dachowe Yakima są eleganckie, a ich harmonijna konstrukcja poprawia estetykę każdego pojazdu. Ten aerodynamiczny system został zaprojektowany z myślą o wyciszeniu hałasu powodowanego przez wiatr i jak najlepszej wydajności pracy. Poznaj bagażniki dachowe Yakima i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.