Bagażniki dachowe LockNLoad

Wytrzymałe systemy bagażników dachowych

Znajdź mój pojazd

Zaznacz swój pojazd, aby wyświetlić odpowiednie bagażniki dachowe

Bagażniki LockNLoad firmy Yakima to najmocniejsze i najcichsze bagażniki dachowe do pracy w trudnych warunkach, dostępne obecnie na rynku. Ten system bagażników dachowych posiada nominalny udźwig wynoszący 75 kg na jedną poprzeczkę, a każda zaślepka końcówki belki to jednocześnie punkt mocowania o nominalnym udźwigu równym 100 kg. Bagażniki LockNLoad charakteryzuje aerodynamiczny kształt, a ponadto posiadają gumowy pas, który zabezpiecza ładunek. Cechy te optymalizują przepływ powietrza, co sprawia, że bagażniki LockNLoad są ciche podczas jazdy i pozwalają zaoszczędzić paliwo. Do wyboru są dwa systemy LockNLoad: platforma LockNLoad oraz poprzeczki LockNLoad.

LockNLoad: australijska jakość

System bagażników dachowych Yakima LockNLoad został zaprojektowany w Australii. Bo jeśli bagażnik dachowy potrafi przetrwać ekstremalne warunki wypraw terenowych w Australii, to przetrwa wszędzie. W ten sposób powstał bagażnik dachowy do pracy w trudnych warunkach, który sprawdza się podczas podróży po niekończących się autostradach, drogach szutrowych, nieokiełznanych pustyniach i stromych górskich szlakach. Przy czym najważniejszym elementem naszych bagażników dachowych LockNLoad jest oczywiście wbudowany otwieracz do butelek, który pozwala na łyk zimnego piwa po długiej jeździe po wertepach.

Kiedy stajemy przed wyzwaniem...

Produkt ten został zaprojektowany od podstaw jako rozwiązanie przeznaczone dla aut z napędem 4x4, samochodów turystycznych i firmowych.

Z myślą o Twoich przygodach

Podczas projektowania nowego produktu, pierwszą kwestią jaką bierzemy pod uwagę są ludzie, którzy będą z tego produktu korzystać. Rozważamy wyzwania, z jakimi przyjdzie się tym ludziom zmierzyć, gdy będą próbować przewieźć swój ulubiony sprzęt i skupiamy się na zaprojektowaniu dla nich specjalnych, innowacyjnych rozwiązań. Takie podejście sprawia, że produkty firmy Yakima są w pełni intuicyjne w obsłudze, długotrwałe i łatwe w użytkowaniu.

Istotne wsparcie w trakcie przygód

Od ponad 35 lat nasz wyspecjalizowany zespół jest zaangażowany w opracowanie wzorów dopasowanych do wszystkich kształtów, marek i rozmiarów pojazdów, dzięki czemu możemy dostarczyć odpowiedni bagażnik dla niemalże każdego auta, jakie porusza się po drogach.

Wypróbowany, sprawdzony, precyzyjny

Po zbudowaniu naszego bagażnika, naprawdę daliśmy mu popalić podczas testów, więc spokojnie możemy stwierdzić, że wytrzymają wszystko, co zdołają wymyślić nasi przyjaciele. Od pokrytych śniegiem przełęczy górskich po nieutwardzone drogi w najbardziej odległych zakątkach, przetestowaliśmy i skorygowaliśmy każdy z bagażników dachowych Yakima w taki  sposób, aby potrafił wytrzymać naprawdę długo. Właśnie dlatego rezultat naszej pracy możemy objąć 5-letnią gwarancją.