Bagażniki dachowe Yakima

Najlepszy na świecie system bagażników dachowych, zaprojektowany z myślą o entuzjastach motoryzacji, którzy nie chcą pójść na kompromis jeśli chodzi o estetykę i funkcjonalność produktów

Systemy bagażników dachowych firmy Yakima

Bagażniki dachowe Yakima zostały zaprojektowane w taki sposób, aby harmonizować z linią Twojego auta i jednocześnie zapewnić doskonałą aerodynamikę, maksymalnie redukując opory powietrza. Oznacza to, że w porównaniu do innych marek, są one w stanie zapewnić najcichszą możliwą jazdę oraz najbardsziej efektywne zużycie paliwa.

Bezkompromisowe wzornictwo

Bagażniki dachowe Yakima wyróżnia eleganckie, harmonijne wzornictwo, które poprawia wygląd każdego typu pojazdu.

Lepsze parametry pracy

Dziesięć lat badań w zakresie rozwiązań projektowych i aerodynamiki pojazdów. System Yakima został zaprojektowany z myślą o minimalizacji hałasu powodowanego przez wiatr i redukcji oporów powietrza, a także w celu zapewnienia najwyższej jakości pracy sprzedawanych urządzeń.

Elegancki wygląd

Autorem oryginalnego projektu tej serii bagażników dachowych Yakima był inżynier lotnictwa, który wcześniej pracował dla koncernu Rolls Royce, a jego pasja do wyrazistych linii i funkcjonalnej estetyki wciąż daje się zauważyć w:

  • Eleganckim wyglądzie, pasującym do wszystkich typów pojazdów
  • Innowacyjnej konstrukcji drastycznie redukującej hałas powodowany przez wiatr,  opory powietrza i drgania
  • Absolutnej ciszy i oszczędnym zużyciu paliwa podczas jazdy w terenie

Niezawodne i długotrwałe działanie

Ta linia produktowa wyrasta jednak z tradycji firmy Yakima. Choć z pewnością eleganckie i piękne, to jednak produkty te pozostają trwałe i funkcjonalne, co gwarantuje nasza marka, i oferują:

  • Technologię Yakima SmartFoot™, pozwalającą przystosować je do różnych bagażników dachowych
  • Niezawodną, praktycznie niezniszczalną siłę i wytrzymałość
  • Bezpieczeństwo i spokój ducha dzięki załączonym zamkom

Technologia Yakima SmartFoot™

Technologia Yakima  SmartFoot™ umożliwia niestandardowe dopasowanie bagażnika do Twojego pojazdu, z użyciem precyzyjnych zestawów montażowych Yakima SmartFoot™, które instaluje się niezwykle łatwo.