Events, News, Travel

Yakima Uruchomiła Kemping Park SkyRise!

Yakima SkyRise Village Sexten Rooftop Tents

Yakima to synonim przygody – siedzenie w bezruchu to nie nasza bajka. Cechuje nas pociąg do przygody i bliskie relacje z naturą. Od ponad czterdziestu lat zmieniamy sposób, w jaki ludzie podróżują po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w ostatnich 10+ latach w Australii i Nowej Zelandii. Biorąc pod uwagę miłość do przyrody, otwartych przestrzeni, majestatyczne łańcuchy górskie do odkrycia, Europa zawsze była naszym naturalnym celem.

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że namioty na dachu, przy niewielkim wysiłku, zamieniają samochody w mobilne domy. Więcej wolności, więcej mobilności, bliżej natury. „Widać coraz więcej samochodów z namiotami dachowymi, dlatego obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi produktami”, mówi Dirk Janz z firmy Yakima w Niemczech. Właśnie dlatego urzeczywistnił pomysł, aby w Caravan Park Sexten powstał Park Yakima SkyRise - z wszystkimi wygodami pięciogwiazdkowego kempingu.

Platforma Yakima Skyrise Village w Caravan Park Sexten stoi wysoko na palach i składa się z pięciu jednostek/sypialni. Jeśli wejdziesz przez właz do swojego namiotu obok idyllicznie szemrzącego strumyka, zobaczysz imponujący masyw zegara słonecznego Sexten. Działki, na których znajdują się namioty Yakima Skyrise w rozmiarze M o powierzchni do spania 1,42 x 2,43 m, są wyposażone w przyłącze elektryczne i są odseparowane od siebie na tyle, aby zapewnić wystarczającą prywatność wszystkim wypoczywającym. Pod platformą można również zaparkować i schować rowery oraz sprzęt sportowy.

SkyRise HD - Sredni mogą pomieścić do trzech osób. Te „wakacje pod namiotem z hotelowym komfortem”, jak nazywa to Dirk Janz, mają na celu wzbudzenie zainteresowania wypróbowaniem namiotu na dachu. Popyt na rezerwacje w Sexten jest ogromny, mówi Janz, zwłaszcza przed podjęciem decyzji o zakupie. Jeśli zdecydujesz się na zakup namiotu dachowego po przetestowaniu go w Yakima Skyrise Village, otrzymasz 5% zniżki (u dealerów biorących udział w programie). Ale Janz zakłada też zapewnienie możliwości spędzenia fajnego czasu dla rodzin z dziećmi i grupom przyjaciół.

„Dla dzieci często najwspanialszą rzeczą jest spędzenie nocy w namiocie – tutaj jest to łatwe”. robi się za ciasno: nie ma problemu! W okolicy są jeszcze cztery.

Koniecznie sprawdźcie sami – Caravan Park Sexten

 

Last updated: Lipiec 28, 2021

Share this